«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Dünyanın en hızlı adamı ve Epson bu yıl da birlikte yürüyor!

Dünyanın en hızlı adamı ve Epson bu yıl da birlikte yürüyor!

dunyanin-en-hizli-adami-ve-epson-bu-yil-da-birlikte-yuruyor.jpg

Epson ve 8 kez Olimpiyat Madalyası sahibi olan dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt, Avrupa’da Epson’un tasarruflu mürekkep baskı teknolojilerini anlatmak için yeniden bir araya geldi. 12 aylık ortaklığın ardından Epson ve Usain Bolt, reklam kampanyasını 1 yıl daha uzattığıno açıkladı. Usain Bolt, eğlenceli içeriklerle yüzde 90’a kadar tasarruf sağlayan yazıcıları ve farklı ürünleri tanıtacak… 

 

Epson ve Usain Bolt, 1 yıldır devam eden ve mürekkepli yazıcı teknolojilerini destekleyen kampanya birlikteliğine 12 ay daha devam edecek. Epson, geçen yılki kampanya başarısının ardından, dünyanın en hızlı adamı olan Usain Bolt'un, maliyet tasarrufu sağlayan yazıcısını ve ReadyPrint mürekkep abonelik hizmetini tanıtmak için yeni bir online kampanyada bir kez daha Epson EcoTank ürünlerinin yüzü olarak yer alacağını açıkladı.

 

Projeksiyon ve tarayıcıları da kapsayacak

Epson, yeni kampanyanın ev sineması projektörleri, geniş formatlı profesyonel yazıcılar, iş tarayıcıları ve etiket yazıcıları dahil olmak üzere Epson'un birinci sınıf ürünlerinin daha fazlasını kapsayacak şekilde genişletileceğinin de altını çizdi. Bu ayın sonlarında Avrupa ve Afrika'da yayınlanacak olan yeni kampanya, 8 kez Olimpiyat altın madalyası sahibi olan Usain Bolt'u ürün tanıtım materyalleri gibi çeşitli pazarlama ve online mecralarda daha hafif bir tonda sunacak. Ayrıca bazı ülkelerde 2023'ün başlarından itibaren yeni bir TV kampanyasıyla da karşımıza çıkacak.

 

Epson Europe Pazarlama Direktörü Maria Eagling, ortaklık hakkında şöyle konuştu: "İnsanlar yazıcıları diğer teknoloji ürünleri kadar ilginç bulmayabilir, ancak Usain düşük maliyetli baskı çözümlerimizi eğlenceli, akılda kalıcı ve ilgi çekici bir şekilde anlatmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ve şimdiye kadar faaliyetten gördüğümüz harika sonuçlar, Usain'in gerçekten bizim için mükemmel bir ortak olduğunu doğruluyor. Çünkü giderek daha fazla insan baskının kartuşlardan daha fazlası olduğunu fark ediyor. Oluşturduğumuz yeni içeriği paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Herkesin izlemekten keyif alacağından eminim."

 

‘Baskı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı’

Usain Bolt ise anlaşma hakkında şunları söyledi: “Epson ile çalıştığım ilk 12 ayımdan keyif aldım. Bu yılki kampanya Londra'da sadece 4 günde çekildi ve çok keyifle çalıştım. Sihirli bir halıda uçtum, kanepelerin altından çıktım, yoga yaptım, yemek pişirdim, hokkabazlık yaptım ve hatta şişe çevirmeye kadar her şeyi yaptım! Dürüstçe söyleyebilirim ki baskı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Hbr HD Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *