«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Koton, Love Koleksiyonu ile Patili Dostalarımıza ‘Göz Kulak Oluyor’!

Koton, Love Koleksiyonu ile Patili Dostalarımıza ‘Göz Kulak Oluyor’!

koton-love-koleksiyonu-ile-patili-dostalarimiza-goz-kulak-oluyor.jpg

Koton’un Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliğiyle, patili dostlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek olmak amacıyla hazırladığı Love Koleksiyonu, yedinci sezonunda da iyiliğe dönüşüyor. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel olarak Koton mağazalarında mama dağıtımı yapılırken, barınaklar ve doğadaki patili dostlarımıza da mama ulaştırılıyor. 

 

Koton ve Bana Göz Kulak Ol Derneği’nin sokaktaki can dostlarımıza göz kulak olunması hedefiyle hayata geçirdiği Koton Love Koleksiyonu, yepyeni tasarımlarla zenginleşmeye devam ediyor. Hayvan figür ve desenli tasarımlarla sezonun hitlerinin yer aldığı koleksiyonda, sokakta yaşayan patili dostlarımıza destek olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

 

Koleksiyonda bu sezon kadın, erkek, kız ve erkek çocuk ürünlerinin yanı sıra kedi ve köpekler için özel triko, polar ve sweatshirt tasarımları da yer alıyor. 

 

Koton’un Bana Göz Kulak Ol Derneği ile sokak hayvanları konusunda farkındalık sağlama amacıyla hayata geçirdiği sevimli logosu ve özel hazırlanmış etiketleriyle dikkat çeken Koton Love Koleksiyonu; seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Hbr HD Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *