«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Binance Türkiye’den üniversite öğrencilerine “Kripto 101” eğitimleri

Binance Türkiye’den üniversite öğrencilerine “Kripto 101” eğitimleri

binance-turkiyeden-universite-ogrencilerine-kripto-101-egitimleri.jpg

Binance, finansal okur yazarlık bilincinin artırılmasına yönelik çalışmaları kapsamında üniversite öğrencilerine “Kripto 101” başlıklı eğitimlerine başlıyor. Binance Türkiye ekibi tarafından 7 Ekim Cuma günü düzenlenecek ücretsiz çevrimiçi eğitimde blockchain başta olmak üzere geleceğin teknolojileri konusunda bilgiler paylaşılırken, alanında uzman isimler tecrübelerini aktaracak. 

 

Dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, blockchain teknoloji ve Web3’ün potansiyeli konusunda tüm dünyayı bilinçlendirmek misyonuyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Binance Türkiye ekibi finansal okuryazarlık ve kripto konusundaki bilgi birikimini aktarmak üzere “Kripto 101” başlıklı eğitim serisini hayata geçiriyor. 

 

Binance Türkiye ekibi, 7 Ekim Cuma günü saat 19.00’da gerçekleşecek “Kripto 101” webinarı ile üniversite öğrencilerine kripto para, blockhain ve web3 gibi geleceğin trend teknolojileri hakkında ücretsiz temel eğitim sağlayacak. Webinarda Binance TR takım üyeleri ve blockchain sektöründe uzman isimler tecrübelerini aktaracak. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Hbr HD Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *